Kõige parem aeg hea paarisuhte loomiseks algab siis, kui Sa oled veel üksi. Siis on Sul hea võimalus oma isikupära ja soove tundma õppida, möödunud suhetest lahti lasta ning luua selge arusaamine sellest, millist paarisuhet sa tegelikult soovid. Siis kui sa oskad ka üksi olla õnnelik, tead täpselt, millist suhet Sa soovid, mõistad oma seniseid suhtemustreid ning tead, mida järgmisel korral teeksid kaaslase valimisel ja suhte hoidmisel teisiti - oled sa püsisuhteks valmis ja sinu tulevasel paarisuhtel on hea potentsiaal.

Samm-sammuline nõustamisprogramm "Suhteks valmis" aitab Sul jõuda õnneliku üksiku staadiumisse, häälestab Sinu alateadvuse Sinu soovide täitmiseks ja annab Sulle vajalikud oskused sobiva kaaslase leidmiseks.

Nõustamisprogramm "Suhteks valmis" sobib Sulle siis, kui soovid kasvatada oma elus rõõmu ja tasakaalu, paraneda lahutusest  ja luua püsisuhe, mis jääb kestma.

Nõustamisprogramm koosneb kuuest individuaalse nõustamise sessioonist, kuue nädala jooksul. Üks sessioon kestab 60 minutit ja iga sessiooni lõpus lepitakse kokku kodutöö, mis sessioonidevahelisel ajal toetab tasakaalu ja teadlikkuse kasvamist. 6-nädalane keskendumise periood võimaldab uute mõttemustrite väljakujunemist, mis on aluseks õige kaaslse leidmisele ja hea paarisuhte loomisele.

Ühe nõustamissessiooni maksumus on 40 €.