Tore, et küsimustiku täitsid ja teadlikult paarisuhte loomisele lähened. Punktisumma näitab Sulle soovitust, kuidas saad kohe hakata heaks paarisuhteks valmistuma.

  • 80 - 100 punkti - Sa oled püsisuhteks igati valmis! Vajad vaid head plaani ja julget tegutsemist. Sa oled hästi järele mõelnud, millist suhet ja millist kaaslast Sa soovid, ära nüüd oma soovidest tagane. Liigu kohtades, kus on Sinu jaoks huvitavaid inimesi, kuid ära võta eemärgiks leida kaaslane, vaid lihtsalt harjutada tutvumisoskusi ja kohtuda uute inimestega. Niimoodi väldid kannatamatust ja säilitad positiivset meeleolu. Pea meeles, et head asjad juhtuvad õnnelike inimestega. Statistika järgi leitakse elukaaslane kõige sagedamini tuttavate tuttavate kaudu, seepärast anna ka julgelt oma sõpradele teada, et oled valmis paarisuhte loomiseks ja et uued tutvused on Sinu ellu teretulnud.
  • 50 - 79 - keskendu nendele valdkondadele, mis Sinu elus parandamist vajavad, ära suhetes seni kiirusta. Püüa kõigepealt saada üksinda õnnelikuks. Pane kirja paar asja, mida soovid sel aastal oma elus parandada ja koosta endale tegevusplaan. Loo ka oma hea paarisuhte visioon. Mõtle, mida oled oma senistest suhetest õppinud ja enda kohta teada saanud. Pane kirja 10 eeldust, mida paarisuhtes kindlasti vajad, et suhe Sinu jaoks töötaks. Loomulikult võid tutvuda uute inimestega, harjutada tutvumisoskusi ja käia kohtamas, kuid keskendu esialgu sellele, et oskad ka üksi olla õnnelik ja tead täpselt, millist elu ja paarisuhet Sa soovid.
  • 0 - 49 - pea kaaslase otsimisel pisut pausi ja keskendu iseendale ning heaks suhteks valmisoleku loomisele. Alusta iseendaga sõbraks saamisest. Maailm suhtub Sinusse nii nagu Sa ise endasse suhtud. Käitu endaga nii ja hoolitse enda eest selliselt nagu soovid, et Sinu unistuste kaaslane seda teeks. Leia üles oma isikupära ja õpi selle üle uhke olema. Pane näiteks kirja 5 oma suurimat tugevust ja leia oma elus näiteid, mil oled neid tugevusi edukalt kasutanud. Küsi ka oma sõprade käest, mida peavad nad Sinu suurimateks tugevusteks. Tuleta endale iga päeb meelde, et oled uhke selle üle, kes Sa oled ning, et väärid armastust ja head partnerit.